Гурток "Джура"

/Files/images/Djura.jpg

Мета і основний зміст роботи: Головною метою роботи гуртка є формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини.

Під час занять учні ознайомлюються з визначними подіями з історії рідного краю, вивчають історію запорізького козацтва, займаються туристсько-краєзнавчою роботою, військово-прикладними видами спорту, відродженням військово-спортивного мистецтва та народних мистецьких традицій. Більшість занять носять практичний характер з елементами змагань та інтелектуальних ігор.

Дні та час роботи: Понеділок 15:00-17:00, Середа 15:00-17:30

Гурток "Судномоделювання"

/Files/images/DSC09138.JPG

Мета і основний зміст роботи: Ознайомлення учнів з принципами суднобудування, сприянні їх професійному самовизначенні, прищепленні любові до праці, що дасть змогу вивести Україну на конкурентно спроможний рівень ринку ідей, винаходів, проектування новітніх моделей водної техніки.

Під час занять учні ознайомлюються з історією суднобудування та мореплавства, різновидами суден їх будовою, призначенням, характеристиками. Навчаються працювати з різними видами матеріалів, а також творчо підходити до реалізації теоретичних знань у самостійні конструкторській діяльності.

Дні та час роботи: Понеділок 15:00-17:40, Середа 15:45-17:40, Четвер 15:45-17:40, П'ятниця 15:45-17:40

Гурток "Хорового співу"

/Files/images/Haluchanka.jpg

Мета і основний зміст роботи: Опанування вокально-хоровими навичками та вміннями; Формування в учнів повноцінного сприймання музики (народної, класичної, сучасної); Учні повинні володіти правильним емоційним, виразним співом пісень; Передбачити комплексний підхід до побудови і проведення занять включаючи матеріали з різних видів музичного виховання: співу, слухання музики, сценічну етику, виконавську майстерність.

Дні та час роботи: Понеділок 15:00-17:00, Середа 15:00-17:30

Гурток "Радіотехнічного конструювання"

Мета і основний зміст роботи: формування компетентностей особистості у процесі радіотехнічного конструювання

Основні завдання:

Оволодіння знаннями призначення радіоелектронних компонентів, вміння читати електронні схеми.

Формування умінь і навичок радіоелектронного конструювання, експлуатації радіотехнічних пристроїв, технологічних процесів

Дні та час роботи: Вівторок 15:45-17:15, Середа 15:45-17:15

Кiлькiсть переглядiв: 154