Основна мета створення кабінетів полягає у забезпеченні оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року за N 24 ( 24-2004-п ).


/Files/images/navchaln_kabneti/IMAG0529.jpg

Завданням функціонування кабінету фізики є створення передумов для:

  • організації індивідуального та диференційованого навчання;
  • забезпечення в старшій школі профільного і поглибленого навчання;
  • організації роботи гуртків та факультативів;
  • проведення засідань шкільних методичних об’єднань;
  • індивідуальної підготовки вчителя до занять та підвищення його науково-методичного рівня.

В кабінеті фізики створені нормальні умови для трудової діяльності учнів і вчителя. Комплектація кабінету обладнанням здійснена відповідно до типових переліків навчально-наочних посібників, технічних засобів навчання та обладнання загального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів. Робочі місця учнів у лабораторії - спеціальні двомісні лабораторні столи, прикріплені до підлоги. Робоче місце вчителя фізики змонтоване на підвищенні, обладнане демонстраційним столом.

/Files/images/navchaln_kabneti/IMAG0530.jpg

Навчально-методичне забезпечення кабінету складається з навчальних програм, підручників, навчальних та методичних посібників, типовими переліками навчально-наочних посібників та обладнання загального призначення, зразків навчально-наочних посібників, навчального обладнання у кількості відповідно до вимог зазначених переліків.

Кiлькiсть переглядiв: 90